Wyszukiwanie

:

Treść strony

Patronaty

19. Odczyt Dźwięku: Michał Pranke, Frére Avenel

  • piątek 2014-11-21 godz. 20:30

Trochę kazaliśmy Wam czekać, ale oto powracamy. Odczyt Dźwięku przeżywa renesans. Najważniejszą informacją jest to, że zmieniamy miejsce bytowania. Dziękujemy Tantrze za gościnę i pomoc, było tam naprawdę wspaniale, ruszamy jednak dalej, bo lubimy odkrywać nowe przestrzenie. Tym razem spotkamy się w klubie Koniec Świata, na ulicy Podmurnej 4/6 (naprzeciw Domu Muz). Tam również będzie można skosztować świetnej kawy (z oldskulowej, ciśnieniowej kawiarki!), wysiorbać grzańca, a jeśli trzeba to i coś mocniejszego się znajdzie. Nie możemy się doczekać.

Po drugie
– zmieniamy dzień. Wchodzimy na wyższy poziom i anektujemy piątek. Dla jednych disko, dla innych Odczyt. Zresztą, kto powiedział, że po Odczycie nie można rozkręcić disko?

W tej edycji powracamy do przeszukiwania rejonów toruńskich:

Michał Pranke
Ur. 1991 w Pile. Poeta. Student filologii polskiej na UMK w Toruniu. Muzykant bez zespołu. Pracuje nad poezją pneumatyczną i eklektycznym gitarowym noisem. Jak do tej pory mieszka i żyje w Toruniu.

Frére Avenel
Duet łączący brzmienia etnicznych instrumentów dętych jak: didgeridoo, fujara pasterska, fujara wielkopostna, dwojnica, okaryna z brzmieniem gitary elektrycznej sprzężonej z łańcuchem efektów gitarowych i samplerów.

Brzmi nieźle? Zapraszamy!

 

 

21.11.2014 (piątek), 20:30

Koniec Świata, Podmurna 4/6

Organizatorzy: Stowarzyszenie Kulturalno-Artystyczne "Megafon" + Odczyt Dźwięku

informację wprowadzono: poniedziałek 2014-11-17 20:07
ostatnia aktualizacja: poniedziałek 2014-11-24 20:43

Informacja o finansowaniu strony internetowej

Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Dolne menu strony

Stopka strony

(c) menazeria.eu - wszelkie prawa zastrzeżone
do góry